Tvorba webů a stránek

Naše webové stránky nabízejí originální design, bezpečnost, rychlost a maximální funkčnost na počítači, mobilu i tabletu. Zákazníkům vždy vycházíme vstříc a weby tvoříme přímo na míru jejich potřebám.

Mám zájem o web
tvorba webů a stránek

Našich klientů si vážíme!

drmax logo
skoda logo
rak logo
pspcr logo

Responzivní webové stránky

Využíváme ty nejmodernější technologie, které zajistí, že budou vaše nové webové stránky vypadat a fungovat skvěle na mobilu, tabletu i počítači.

Mám zájem o web
responzivní webové stránky

Originální UX/UI design

Navrhneme originální uživatelsky přívětivý design, díky kterému váš web zaujme a vynikne nad konkurencí. V jednodnotlivých fázích agilního vývoje pak společně celý koncept dotáhneme k dokonalosti a vaší maximální spokojenosti.

Mám zájem o web
ux ui design

Optimalizace a správa webu

Trápí vás pomalé načítání webových stránek, zastaralý design nebo nedostatek funkcí? I s tím umíme pomoci! Spojíme vaše nápady s našimi zkušenostmi a vytvoříme koncept, který dá vašem podnikání nový vítr do plachet.

Mám zájem o web

Jak pracujeme

1

Konzultace

Připravíme pro vás originální návrh, šitý na míru vám i vašemu podnikání. Vše podstatné probereme na úvodní konzultaci, kde si vytvoříme první představu o tom, jak bude web vypadat a co bude umět.

2

Analýza

Naší prioritou je uživatelský zážitek. Úvodní konzultaci proto sekunduje důkladná analýza publika a zvolení vhodného postupu či technologií, díky kterým bude váš web na míru intuitivní, spolehlivý a plně funkční na všech zařízeních.

3

Prototyp

Třetím krokem spolupráce je vytvoření prototypu. Získáme tak konkrétní představu o rozložení či funkci jednotlivých prvků a prostor pro připomínky. Současně se prostřednictvím znalosti kompletní funkcionality dostaneme k reálnějšímu odhadu ceny.

4

Tvorba webu

Následuje samotná tvorba. Tvorba webu na míru je pro nás každodenním chlebem již několik let. Každá další spolupráce pak příležitost, jak dokázat, že se lze neustále zlepšovat a dávat prostor kreativitě či inovacím.

5

Nasazení webu

Jakmile je vývoj dokončen, přichází na řadu série optimalizací a testování. Pak už je web plně připraven a může být nasazen na produkci.

MÁTE NÁPAD NA APLIKACI?

Pojďme ho zrealizovat!

Mám zájem o web

Používané technologie

github logo
gitlab logo
html logo
java logo
javascript logo
nodejs logo
swift logo
symfony logo
visualstudio logo
android logo
apple logo
atom logo
bootstrap logo
c logo
ceylon logo
docker logo

Tvorba webových stránek

Figma
Wordpress
HTML
CSS
JavaScript
Next.js
Headless CMS

Tvorba webových stránek: NEJČASTĚJŠÍ OTÁZKY (faq)

01

Jaké výhody přináší web na míru?

02

Co znamená responzivní web / design?

03

Jaké služby správy webu můžete nabídnout?

04

Proč chtít vlastní web?

05

Jak dlouho potrvá tvorba webu a kolik bude stát?

PRO KONZULTACI ZDARMA NÁS KONTAKTUJTE

Email

HELLO@RASCASONE.COM

Phone

+420 604 475 745

Address

PROSECKA 24, PRAGUE, CZECH REPUBLIC