Tvorba webů a stránek

Naše webové stránky nabízejí originální design, bezpečnost, rychlost a maximální funkčnost na počítači, mobilu i tabletu. Zákazníkům vždy vycházíme vstříc a weby tvoříme přímo na míru jejich potřebám.

CHCI ZAČÍT
Realizovali jsme projekty těmto značkám
VÍCE INFORMACÍ
skoda
t mobile
dr max

JAK PRACUJEME

one

Konzultace

Společně vytvoříme rychlý, atraktivní a plně responzivní web, který zaujme

Připravíme pro vás originální návrh, šitý na míru vám i vašemu podnikání. Vše podstatné probereme na úvodní konzultaci, kde si vytvoříme první představu o tom, jak bude web vypadat a co bude umět.

two

Analýza

S čím můžeme pomoci

Naší prioritou je uživatelský zážitek. Úvodní konzultaci proto sekunduje důkladná analýza publika a zvolení vhodného postupu či technologií, díky kterým bude váš web na míru intuitivní, spolehlivý a plně funkční na všech zařízeních.

three

Prototyp

Kolik to bude stát?

Třetím krokem spolupráce je vytvoření prototypu. Získáme tak konkrétní představu o rozložení či funkci jednotlivých prvků a prostor pro připomínky. Současně se prostřednictvím znalosti kompletní funkcionality dostaneme k reálnějšímu odhadu ceny.

four

Tvorba webů

Každý nový projekt je výzvou překonat sám sebe

Následuje samotná tvorba. Tvorba webu na míru je pro nás každodenním chlebem již několik let. Každá další spolupráce pak příležitost, jak dokázat, že se lze neustále zlepšovat a dávat prostor kreativitě či inovacím.

five

Nasazení webů

Noví zákazníci a více konverzí

Jakmile je vývoj dokončen, přichází na řadu série optimalizací a testování. Pak už je web plně připraven a může být nasazen na produkci.

quotes

Rascasone tým nám pomohl analyzovat naše cíle a naše požadavky pro náš interní HRMS systém. Při agilním procesu jsme byli schopní vyvinout několik verzí produktu,neustále ho zlepšovat a přidat mobilní aplikaci pro Android.

Miroslav Balej, CEO, Continental Properties, CZ/UK

Chci začít

Tvorba webů na míru

thumbnail

Responzivní web

Využíváme ty nejmodernější technologie, které zajistí, že budou vaše nové webové stránky vypadat a fungovat skvěle na mobilu, tabletu i počítači.

thumbnail

Originální UI/UX design

Navrhneme originální uživatelsky přívětivý design, díky kterému váš web zaujme a vynikne nad konkurencí. V jednodnotlivých fázích agilního vývoje pak společně celý koncept dotáhneme k dokonalosti a vaší maximální spokojenosti.

thumbnail

Optimalizace a správa webu

Trápí vás pomalé načítání webových stránek, zastaralý design nebo nedostatek funkcí? I s tím umíme pomoci! Spojíme vaše nápady s našimi zkušenostmi a vytvoříme koncept, který dá vašemu podnikání nový vítr do plachet.

TVORBA WEBŮ: OTÁZKY A ODPOVĚDI

Jaké výhody přináší web na míru?

Instantní řešení jako je WordPress přináší výhody v podobě nižších nákladů a rychlejší tvorby. Používají je ovšem miliardy lidí po celém světě a jsou tak mnohem háklivější na útoky hackerů i složitější na přidávání pokročilejších funkcí. Obdobné pravidlo platí i pro design a rychlost načítání, které bývají pro úspěch podnikání stěžejní. Web na zakázku všechny tyto problémy odstraňuje a ve výsledku tak ušetří spoustu času i peněz.

Co znamená responzivní web / design?

Responzivní web neboli responzivní design umožňuje pohodlné používání stránek na obrazovkách všech velikostí. Responzivnost tak zajistí plnohodnotný mobilní web a šanci na lepší hodnocení Googlu, který přihlíží i na tuto vlastnost.

Jaké služby správy webu můžete nabídnout?

Po nasazení webu na produkci zajistíme kompletní servis od zálohování databáze a jednotlivých stránek, přes bezpečenost až po úpravy UX / UI designu a přidávání nové funkcionality.

Proč chtít vlastní web?

Podnikáte a trávíte hodiny týdně sháněním zakázek? Vlastní web neboli internetová prezentace může klienty přivést za vámi. Moderní weby s originálním designem jsou digitální vizitkou, která vám pomůže budovat dobré jméno a usnadní administrativní činnosti. Do tvorby webu můžeme zahrnout například nástroje pro správu volných termínů a chatbota, který vám pomůže budovat vztahy se zákazníky.

Jak dlouho potrvá tvorba webu a kolik bude stát?

Tvorba webových stránek je pokaždé velice specifickou záležitostí, a proto je na počátku skutečně složité odhadnout délku či celkovou cenu vývoje. Stěžejní termíny i hrubý odhad si však stanovíme již v rámci úvodní konzultace, kde společně probereme vaše požadavky a zvolíme nejlepší možný postup.

PRO VÍCE INFORMACÍ NÁS KONTAKTUJTE

Email

INFO@RASCASONE.CZ

Telefon

+420 777 963 653

Adresa

PROSECKÁ 24, PRAHA, ČESKÁ REPUBLIKA