Vývoj webových aplikací na míru

Vývoj webových aplikací nabízí prostor pro další růst firmy a automatizaci opakovaných činností. Vytvoříme pro vás atraktivní a funkční řešení na míru, které bude intuitivní, spolehlivé a pohodlné pro použití na jakémkoli zařízení.

CHCI ZAČÍT
Realizovali jsme projekty těmto značkám
VÍCE INFORMACÍ
skoda
t mobile
dr max

JAK PRACUJEME

number

Konzultace

Dostupnost. Spolehlivost. Přehlednost.

Specializujeme se na vývoj moderních webových aplikací s intuitivním ovládáním a funkcionalitou přizpůsobenou na míru konkrétnímu byznysu. Na úvodní konzultaci spojíme vaše nápady s našimi zkušenostmi a vytvoříme základ pro originální produkt, který zaujme a stane se neocenitelným pomocníkem.

number

Analýza

Váš nápad + naše zkušenosti = úspěšný projekt

Každý projekt je jedinečný a je důležité k němu tak přistupovat. Základem všeho je přitom kvalitní uživatelský zážitek. Proto po úvodní konzultaci provedeme důkladnou analýzu vaší konkurence a zákazníků. Díky tomu objevíme příležitosti pro automatizaci opakovaných činností a vyšší produktivitu vašeho podnikání.

number

Prototyp

Vývoj webové aplikace na míru a cena

Analýzu využijeme pro přípravu prototypu, který již demonstruje všechny funkce či rozmístění prvků. Budete tak přesně vědět, co můžete od webové aplikace očekávat a se schválenou funkcionalitou také znát přesnější odhad ceny za její vytvoření. Současně můžeme model dále vylepšovat a přidávat vlastnosti, na které se mohlo v předchozích fázích vývoje zapomenout.

number

Vývoj webové aplikace

Spolupracujeme jen s těmi nejlepšími

Po prototypu přichází na řadu kódování. Podobně pečlivě jako analyzujeme projekty, dbáme na to, abychom pro vývoj webových aplikací na míru využívali jen ty nejlepší dostupné technologie. Aktivně se tak učíme novinkám, jež umožňují vyvíjet řešení s těmi nejpokročilejšími funkcemi.

number

Nasazení webové aplikace

Nový projekt = nová výzva

Nasazení webové aplikace předchází testování, které zajistí, že bude maximálně spolehlivá a pohodlná na používání. Po nasazení se rovněž postaráme o její správu a aktualizaci. Aplikace tak bude vždy schopna reagovat na aktuální potřeby a trendy.

quotes

Rascasone tým nám pomohl analyzovat naše cíle a naše požadavky pro náš interní HRMS systém. Při agilním procesu jsme byli schopní vyvinout několik verzí produktu,neustále ho zlepšovat a přidat mobilní aplikaci pro Android.

Miroslav Balej, CEO, Continental Properties, CZ/UK

Chci začít

VÝVOJ WEBOVÝCH APLIKACÍ

thumbnail

Vývoj jednostránkových aplikací (SPA)

Single-page applications jsou rychlé a použitelné na všech zařízeních. Navrhneme a vytvoříme pro vás přehledné uživatelské prostředí, které si vy i vaši zákazníci zamilujete.

thumbnail

Vývoj progresivních webových aplikací (PWA)

PWA jsou rychlé, přívětivé k SEO, multiplatformní a dokáží plnohodnotně nahradit mobilní aplikace. Pokud tak hledáte řešení pro počítače, mobily i tablety, mohou být tou pravou volbou i pro vás.

thumbnail

UX/UI design, optimalizace a správa

Vývojem možnosti naší spolupráce nekončí. Zajistíme pro vás pravidelnou údržbu aplikace a přizpůsobení designu nejnovějším trendům i požadavkům zákazníků. Postaráme se i o optimalizaci a správu stávajících řešení a pomůžeme vám tak získat nové zákazníky.

OTÁZKY A ODPOVĚDI

Jaká zařízení podporují webové aplikace?

Webové aplikace jsou přístupné z nejrůznějších zařízení s internetovým prohlížečem (například Chrome) a mobilními daty či WiFi připojením. Jsou tedy dostupné pro telefony a tablety s Androidem, iPhony nebo iPady (iOS / iPad OS) i počítače s MacOS, Windows či Linux.

Proč zvolit webovou aplikaci místo mobilní?

Webové aplikace fungují stejně jako klasická internetová stránka. Pro její načtení stačí zadat adresu do prohlížeče (například Safari či Chrome) a hned můžeme procházet obsah. Tímto způsobem tak lze oslovit mnohem více lidí než v případně mobilní aplikace, kterou je třeba instalovat, čímž navíc zabírá místo v úložišti telefonu nebo tabletu.

Co znamená „vývoj webové aplikace na míru“?

Vývoj webové aplikace na míru vám zajistí maximální komfort a přizpůsobení interním procesům nebo požadavkům zákazníků. Zhodnotíme tak vaši cílovou skupinu a vybereme nejvhodnější technologie i metody vývoje. Nejčastěji volíme takzvaný agilní přístup, díky kterému dokážeme webovou aplikaci doladit do posledních detailů.

Jakým způsobem probíhá správa webové aplikace?

Po nasazení webové aplikace na produkci se postaráme o kompletní servis, od zabezpečení až po případné přidání dalších funkcí nebo úpravy designu.

Jaké výhody přináší vývoj webových aplikací?

Hlavní výhodou webových aplikací je dostupnost takřka odkudkoli a z libovolného zařízení. Tím se nabízí šance pro oslovení většího počtu zákazníků. Vývoj webových aplikací také odstraňuje nutnost instalace, tak jak je zvykem u mobilní formy. Vaši zákazníci tedy pro používání aplikace nebudou muset dělat žádné kroky navíc.

Jak dlouho bude vývoj webové aplikace trvat?

Délka trvání tvorby webové aplikace se odvíjí od požadavků na funkce a design. Na harmonogramu vývoje i přibližné ceně se domluvíme v průběhu úvodní konzultace, kde nejdříve probereme váš návrh a následně zvolíme to nejlepší možné řešení.

Kde všude budu moct webovou aplikaci používat?

Webové aplikace je možné používat z jakéhokoli zařízení s přístupem k internetu a podporovaným prohlížečem. Nezáleží tak na tom, zda webovou appku navštívíte z počítače nebo iPadu. Pokud byste u aplikace raději využili offline přístup, můžete zvolit vývoj takzvané progresivní webové aplikace, která nutnost připojení k internetu částečně řeší.

PRO VÍCE INFORMACÍ NÁS KONTAKTUJTE

Email

INFO@RASCASONE.CZ

Telefon

+420 604 475 745

Adresa

PROSECKÁ 24, PRAHA, ČESKÁ REPUBLIKA