O projektu

Mobilní aplikace pro Android zprostředkovávající nábor zaměstnanců pro HR agenturu Labormex

Labormex je firemní mobilní aplikace stejnojmenné HR agentury, která zjednodušuje nábor nových zaměstnanců a automatizuje tak interní firemní procesy. Zájemci o pracovní pozice se do aplikace zaregistrují prostřednictvím interaktivního formuláře a následně jsou pomocí push notifikací informováni o nových pracovních příležitostech.

Klient

Labormex

Oblast podnikání

Byznys, HR aplikace

Funkce aplikace a systému

  • purple triangleinteraktivní formulář pro registraci pracovníka
  • purple trianglezpracování GPS souřadnic
  • purple trianglepush notifikace s nabídkou pracovních pozic
Chci konzultaci
customer survey

Zadání

Tým Labormex nás oslovil s požadavkem na vývoj mobilní aplikace pro Android, která automatizuje a zjednodušší interní firemní procesy ve směru k novým zaměstnancům.

Hlavním cílem a využitím této mobilní aplikace je zjednodušit nábor zaměstnanců HR agentury a zrychlit přidělování vhodných pracovních pozic na základě vyplněného formuláře.

Technologie a služby

Technologie

Java

Služby

Vývoj mobilní aplikace pro Android
duration

Doba trvání projektu

3 měsíce
team

Tým

1 vývojář a projektový manažer
objective

Vývoj mobilní aplikace Labormex v 5 krocích

V rámci spolupráce jsme vytvořili mobilní aplikaci pro Android, která zefektivňuje interní firemní procesy a usnadňuje komunikaci mezi HR agenturou a jejími klienty.

  1. Spolupráci jsme zahájili sérii konzultací, během které nám klient specifikoval svou představu a seznámil nás s vyhotoveným návrhem UX/UI designu aplikace.
  2. Klientovu představu a dodaný design jsme doplnili o vlastní poznatky a následně je spolu s plánem vývoje a konzultací projednali s klientem.
  3. Po administrativních záležitostech již přišel na řadu samotný vývoj mobilní aplikace pro Android.
  4. Vzhledem k povaze aplikace jsme si v tomto případě vystačili s jedním vývojářem, který postupně přidával veškerou funkcionalitu.
  5. Aplikaci jsme podrobili testování mezi uživateli a po sérii optimalizací nasadili na obchod s aplikacemi Google Play.
Chci konzultaci
solution

Detail řešení

Klient nás oslovil s požadavkem na vývoj relativně jednoduché mobilní aplikace. Měl jasnou představu o její grafické podobě i funkcionalitě, a proto jsme se mohli téměř okamžitě pustit do samotného vývoje.
Jádrem aplikace je interaktivní formulář, který vyplňují zájemci o pracovní pozice nabízené HR agenturou Labormex a který současně slouží jako prostředek k registraci do databáze této společnosti.
Na vyplnění formuláře poté navazují push notifikace, prostřednictvím kterých pracovníci HR agentury komunikují s jednotlivými zaměstnanci a slouží tak jako podklad pro obsazení dané pracovní pozice.
Po vytvoření notifikačního systému pak už zbývalo “jen” mobilní aplikaci napojit na existující back-end webové aplikace firmy, aby byl obsah obou aplikací provázaný a aby se projevené změny objevily v obou systémech.
Front-end mobilní aplikace jsme pak nastylovali podle návrhu UX/UI designu dodaného klientem a hotovou aplikaci podrobili sérii testů.
Jakmile bylo vše optimalizováno a řádně otestováno, nasadili jsme aplikaci mezi uživatele na obchod s Android aplikacemi – Google Play.
Chci konzultaci

Jak jsme pomohli

Tým Rascasone vytvořil mobilní aplikaci pro Android, která HR agentuře Labormex usnadňuje nábor nových zaměstnanců a automatizuje rozesílání nabídek pracovních pozic.

Zaměstnanci agentury tak nyní mají k dispozici efektivní systém, který zrychluje jejich každodenní rutinu a snižuje potenciální riziko vzniku chyb. Pracovní pozice se navíc díky počtu uživatelů smartphonů a aplikací rozšíří mezi více potenciálních zaměstnanců.
Děkujeme za projevenou důvěru a agentuře Labormex přejeme mnoho úspěchů.
Chci konzultaci

Další projekty

PRO KONZULTACI ZDARMA NÁS KONTAKTUJTE

Email

INFO@RASCASONE.CZ

Telefon

+420 604 475 745

Adresa

PROSECKÁ 24, PRAHA, ČESKÁ REPUBLIKA