Tvorba webů a stránek

Naše webové stránky nabízejí originální design, bezpečnost, rychlost a maximální funkčnost na počítači, mobilu i tabletu. Zákazníkům vždy vycházíme vstříc a weby tvoříme přímo na míru jejich potřebám.

Mám zájem o web
tvorba webů a stránek

Našich klientů si vážíme!

cvut logocvut logo
drmax logodrmax logo
kb logokb logo
skoda logoskoda logo

Responzivní webové stránky

Využíváme ty nejmodernější technologie, které zajistí, že budou vaše nové webové stránky vypadat a fungovat skvěle na mobilu, tabletu i počítači.

Mám zájem o web
responzivní webové stránky

Originální UX/UI design

Navrhneme originální uživatelsky přívětivý design, díky kterému váš web zaujme a vynikne nad konkurencí. V jednodnotlivých fázích agilního vývoje pak společně celý koncept dotáhneme k dokonalosti a vaší maximální spokojenosti.

Mám zájem o web
ux ui design

Optimalizace a správa webu

Trápí vás pomalé načítání webových stránek, zastaralý design nebo nedostatek funkcí? I s tím umíme pomoci! Spojíme vaše nápady s našimi zkušenostmi a vytvoříme koncept, který dá vašemu podnikání nový vítr do plachet.

Mám zájem o web

Jak pracujeme

1

Konzultace

Připravíme pro vás originální návrh, šitý na míru vám i vašemu podnikání. Vše podstatné probereme na úvodní konzultaci, kde si vytvoříme první představu o tom, jak bude web vypadat a co bude umět.

2

Analýza

Naší prioritou je uživatelský zážitek. Úvodní konzultaci proto sekunduje důkladná analýza publika a zvolení vhodného postupu či technologií, díky kterým bude váš web na míru intuitivní, spolehlivý a plně funkční na všech zařízeních.

3

Prototyp

Třetím krokem spolupráce je vytvoření prototypu. Získáme tak konkrétní představu o rozložení či funkci jednotlivých prvků a prostor pro připomínky. Současně se prostřednictvím znalosti kompletní funkcionality dostaneme k reálnějšímu odhadu ceny.

4

Tvorba webu

Následuje samotná tvorba. Tvorba webu na míru je pro nás každodenním chlebem již několik let. Každá další spolupráce pak příležitost, jak dokázat, že se lze neustále zlepšovat a dávat prostor kreativitě či inovacím.

5

Nasazení webu

Jakmile je vývoj dokončen, přichází na řadu série optimalizací a testování. Pak už je web plně připraven a může být nasazen na produkci.

Potřebujete nový web?

Pustíme se do toho!

Mám zájem o web

Používané technologie

github logo
gitlab logo
html logo
java logo
javascript logo
nodejs logo
swift logo
symfony logo
visualstudio logo
android logo
apple logo
atom logo
bootstrap logo
c logo
ceylon logo
docker logo

Tvorba webových stránek

Figma
Wordpress
HTML
CSS
JavaScript
Next.js
Headless CMS

Tvorba webových stránek: faq

01

Jaké výhody přináší web na míru?

02

Co znamená responzivní web / design?

03

Jaké služby správy webu můžete nabídnout?

04

Proč chtít vlastní web?

05

Jak dlouho potrvá tvorba webu a kolik bude stát?

PRO KONZULTACI ZDARMA NÁS KONTAKTUJTE

Email

INFO@RASCASONE.CZ

Telefon

+420 777 963 653

Adresa

PROSECKÁ 24, PRAHA, ČESKÁ REPUBLIKA