Vývoj mobilních aplikací na míru

Specializujeme se na vývoj uživatelsky přívětivých mobilních aplikací, které svým designem i pokročilými funkcemi vyčnívají nad konkurencí.

MÁM ZÁJEM O APLIKACI
vyvoj mobilnich aplikaci

Našich klientů si vážíme!

drmax logo
skoda logo
rak logo
pspcr logo

Nativnímobilní aplikacepro android a ios

Zrealizujeme váš nápad na aplikaci pro koncové zákazníky i efektivnění firemních procesů. K vývoji mobilních aplikací pro iPhone (iOS) a Android využíváme nejmodernější technologie, které nám umožňují vytvářet přívětivá řešení s pokročilými funkcemi.

MÁM ZÁJEM O APLIKACI
native apps

MULTIPLATFORMNÍmobilní aplikace

Multiplatformní vývoj je skvělou volbou v případě, kdy chcete tvořit aplikace kompatibilní s iOS i zařízeními s Androidem. Zhotovíme pro vás funkční a atraktivní řešení, díky kterému ušetříte čas i peníze.

MÁM ZÁJEM O APLIKACI
multiplatform mobile apps example

TESTOVÁNÍ A ÚDRŽBAAPLIKACÍ

Aplikaci již během jednotlivých fází agilního vývoje společně podrobíme důkladnému testování, které zajistí maximální funkčnost a stabilitu na všech zařízeních. Po dokončení vývoje můžete navíc počítat s pravidelnou údržbou, aktualizací a doplňováním funkcí.

MÁM ZÁJEM O APLIKACI

Jak pracujeme

1

Konzultace

Vývoj mobilní aplikace započneme konzultací, kde probereme váš záměr a utvoříme základní představu o tom, jak bude appka vypadat a co bude umět. V případě aplikací pro koncové zákazníky vyzdvihneme její přidanou hodnotu, tedy to, čím bude jedinečná. U firemních aplikací se zaměříme spíše na příležitosti k automatizaci a zeefektivnění interních procesů.

2

Analýza

Úvodní konzultaci sekunduje podrobná analýza záměru, konkurence, cílové skupiny nebo firemních procesů. Rozvineme tak původní myšlenku a navrhneme konkrétní funkcionalitu. Na základě toho pak zvolíme ten nejvhodnější postup pro vývoj mobilní aplikace a její formu.

3

Prototyp

V rámci spolupráce vždy jednáme na rovinu. Budete tak vědět vše o aktuální fázi vývoje a pokaždé dostanete příležitost k připomínkám nebo doplnění informací. Věříme, že jedině tímto způsobem společně vytvoříme mobilní aplikaci, která bude vyhovovat nejen koncovým zákazníkům, ale i odrážet status vaší firmy.

4

Vývoj mobilní aplikace

Podobně jako na design a přívětivost, je při tvorbě aplikací nutné dbát také na použité technologie. Volíme proto ty nejvhodnější nástroje, které nám umožňují vytvářet inovativní a funkční řešení. Naší stěžejní technologií je React Native, revoluční javascriptová knihovna vyvinutá Facebookem, jež umožňuje vývoj mobilních aplikací jak pro Android, tak iOS.

5

Optimalizace a testování

Po dokončení kódování přichází na řadu série testů, jež zajistí, že bude aplikace kompatibilní s různými Android a iOS zařízeními. I nadále se pak postaráme o její správu a zajistíme integraci nových funkcí či stabilitu těch stávajících.

MÁTE NÁPAD NA APLIKACI?

Pojďme ho zrealizovat!

MÁM ZÁJEM O APLIKACI

Používané technologie

github logo
gitlab logo
html logo
java logo
javascript logo
nodejs logo
swift logo
symfony logo
visualstudio logo
android logo
apple logo
atom logo
bootstrap logo
c logo
ceylon logo
docker logo

Vývoj mobilních aplikací

Swift
Objective-C
Kotlin
Java
React Native
Flutter
Xamarin
Ionic
PWA

PRO KONZULTACI ZDARMA NÁS KONTAKTUJTE

Email

HELLO@RASCASONE.COM

Phone

+420 604 475 745

Address

PROSECKA 24, PRAGUE, CZECH REPUBLIC